Hakkımızda

Dünyada gelişen sektör,
Dünyada kendini sürekli güncelleyen sektör,
Ürün ve ürün çeşitliliği ile hızlı büyümesini sürekli hale getiren sektör, ambalaj sektörü.
 

1978 yılına uzanan faaliyet başlangıcı ile ilk startını yaş sebze meyve ambalaj ürünleri üzerine Antalya Eski Toptancı Hali’nde veren Antpap Ambalaj, geçmişten bu güne kurumsallaşma adına ciddi adımlar attı.
 

Cumhuriyetimizin 100. Yılında 10 bin m2’lik yeni yerini tamamlayarak faaliyete alan Antpap Ambalaj, her geçen gün ürün çeşitliliğini artırdı, marka değerini yükseltmek için pek çok yeniliklere imza attı.
 

Zaman içerisinde değişen piyasa koşulları ile birlikte kendini sürekli güncel tutan Antpap Ambalaj, günümüzde ambalaj kağıtları, ambalaj ürünleri, çöp torbaları, sarf ve temizlik ürünleri, hijyen kağıtları, otel ve restoran sarf ürünleri alanında sektörde lider firmalardan bir tanesi oldu.
 

Antalya içi ve Antalya dışında yüzlerce ambalaj tedarik firmalarına, Yaş Sebze Meyve Halleri’ne, grosmarketlere, kamu kurumlarına, hastane ve otel gruplarına hizmet veren Antpap Ambalaj, 1200’ün üzerindeki ürün çeşitliliği ile sektörüne her geçen gün yeni ürün ve hizmetleri sunmaya devam ediyor.
 

Markalaşma adına yatırımlarını sürdüren Antpap Ambalaj, Eliya ve Elarya gibi kendi iç markalarını da oluşturarak, yeni ürünlerini kendi markaları ile ambalaj pazarı ile buluşturdu.
 

Teknolojiden de faydalanarak sektör için AR-GE çalışmalarına da mesai harcayan Antpap, farklı ülkelerdeki yeni ambalaj ürünlerini de ithal ederek sektörüne alternatif seçenekler getiriyor.
 

Antpap Ambalaj, hızlı ve güvenilir lojistik ağı ile Akdeniz, Ege ve İç Anadolu bölgesine günlük sevkiyatlar gerçekleştiriyor.
 

Antpap Ambalaj;
İyi fiyat, iyi kalite, iyi hizmet anlayışı,
Güçlü lojistik ağı,
Dün olduğu gibi gelecekte de 45 yıllık tecrübeyle birlikte,
Müşterileri için büyümeye ve
Sektöründe her geçen gün artan kalitesiyle hizmet etmeye devam ediyor.

 
Antpap Ambalaj
‘GÜVENİLİR ÇÖZÜM ORTAĞINIZ’


WhatsApp
Hemen Ara